Сульфат нікелю (нікелевий купорос)

Код товару: #1087
Фасовка: 5.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфат нікелю (нікелевий купорос) - це порошкоподібна, крупнозернистое речовина, що складається з кристалічних частинок яскраво-зеленого кольору. Кристали цього з'єднання схильні до вивітрювання під впливом атмосферного повітря і чудово розчиняються у воді. Речовина сильно токсично, неприпустимо вдихання його випарів, зіткнення з шкірних покривів і попадання всередину організму.

Сульфат нікелю (нікелевий купорос) застосовується в гальванопластике. Даний реактив є в сучасній техніці основним засобом, необхідним для створення нікельованого захисного, коррозионностойкого покриття для металевих деталей. Може також використовуватися цей хімікат в металургійній галузі для формування легуючих домішок.

Електронної та електрохімічної промисловості нікелевий купорос експлуатується при випуску хімічних джерел струму, як каталізатор для деяких технологічних процесів в цих галузях. Застосуємо і в парфумерії, використовується, як сировина для хімічної галузі і в інших напрямках виробничої діяльності.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка 7-водного сірчанокислого нікелю (II) (NiSO4 • 7H2O),%, не менше 97
Масова частка нерозчинних у воді речовин, не більше 0,02
Масова частка хлоридів (Cl),%, не більше 0,01
Масова частка суми калію, натрію, кальцію і магнію (К + Na + Са + Mg),%, не більше 0,2
Масова частка заліза (Fe),%, не більше 0,003
Масова частка кобальту (Сo),%, не більше 0,10
Масова частка цинку (Zn),%, не більше 0,01
Масова частка міді (Сі),%, не більше 0,002
Масова частка свинцю (Рb),%, не більше 0,001
Виробник Бельгія
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфат нікелю (нікелевий купорос) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат нікелю (нікелевий купорос) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфат нікелю (нікелевий купорос) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо