Хлорид міді (хлориста мідь)

Код товару: #1068
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

* Товар відпускається від 25 кг

Хлорид міді (хлориста мідь) - це група речовин, що виявляють собою мідну сіль соляної кислоти. Відомо два речовини, які підпадають під це визначення, вони мають схожу будову, складаються з однакових елементів, але відрізняються зовнішнім виглядом, властивостями і практичними характеристиками.

У першому випадку, це білий кристалічний порошок, здатний мати певний зеленуватий відтінок. Кристали цієї речовини майже не розчиняються у воді. А зеленуватий відтінок при сполученні буде тим сильніше і більш насиченим, ніж більше в його складі хлориду міді (ІІ), який в чистому вигляді виглядає як кристалічна маса, що складається з жовто-бурих (іноді з темно-коричневих) частинок. Речовина розчиняється в воді, етиловому спирті, ацетоні і метиловий спирт. Відноситься до групи токсичних речовин.

Хлорид міді (хлориста мідь) застосовується для виготовлення захисних покриттів на металоконструкціях (обміднення), а також в якості речовини-прискорювача процесів в крекінгу і декарбоксилировании. А також затребуваний в якості протруйника для тканин при їх попередньої обробки в текстильному виробництві.

Хлориста мідь, як ще називають цю сполуку, може застосовуватися в очищенні ацетилену від домішок, використовується в якості каталізатора для деяких процесів в органічної хімії. І застосовується у виробництві целюлози. Так само, як і більшість медесодержащими хімічних сполук є сильно токсичною речовиною.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Хлорид міді (хлориста мідь) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Хлорид міді (хлориста мідь) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Хлорид міді (хлориста мідь) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!