Хлорид магнію (Е511)

Код товару: #1060
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Хлорид магнію (Е511) - це порошкоподібна субстанція, що складається з гігроскопічних кристалічних частинок, що характеризуються чудовою розчинність в воді і відсутністю колірних і ароматичних властивостей.

Хлорид магнію (Е511) застосовується здебільшого в хімічній промисловості, у ролі сировинного матеріалу, необхідного для виробництва металевого магнію. Крім цього деяка частина синтезованого хлориду магнію споживається при виробництві спеціальних різновидів цементу (зокрема, магнезіальних сортів цього будматеріалу).

А також дана речовина є компонентом харчового виробництва, в якості харчової добавки (індекс Е511). Може входити в продукти дитячого харчування і деякі різновиди безалкогольних напоїв.

Крім цього, дана речовина застосовують у побутовій та муніципальної діяльності при обслуговуванні доріг. Цей реактив володіє відмінними протиморозними властивостями, завдяки чому, його використовують для швидкого і ефективного розморожування дорожніх покриттів в зимовий час.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Хлорид магнію (Е511) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Хлорид магнію (Е511) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Хлорид магнію (Е511) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо