Карбонат літію (літій вуглекислий)

Код товару: #1057
Фасовка: 1.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Карбонат літію (літій вуглекислий) - це кристалічна порошкоподібна речовина, що складається з кристалів, позбавлених колірних і яскраво виражених ароматичних характеристик. Речовина розчиняється в холодній воді, причому розчинність реактиву пропорційно знижується в міру підвищення температури води. Крім того, літій вуглекислий (інша назва речовини) зовсім не здатний розчинятися в етиловому спирті, ацетилені і рідкому аміаку.

Карбонат літію (літій вуглекислий) застосовують в металургійній галузі, як хімікату, який використовують в процесі десульфітації стали. Крім того, велику частину синтезованого сучасної хімічної індустрією вуглекислого літію споживає скляне виробництво, де за допомогою такої добавки вдається поліпшити якість продукції і оптимізувати процес її виготовлення.

Застосовують речовина і у фармацевтичній галузі для виробництва лікарських препаратів. Затребуване в синтезі полімерних матеріалів, у виготовленні вибухових і піротехнічних засобів, а також використовують з'єднання сільському господарстві, як добриво для аграрного сектора і добавка до кормів для тваринницького комплексу.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Карбонат літію (літій вуглекислий) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Карбонат літію (літій вуглекислий) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Карбонат літію (літій вуглекислий) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо