Сульфат кальцію (Е516)

Код товару: #1048
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфат кальцію (Е516) - це біла, рівномірна, кристалічна маса, що складається з дрібнодисперсних частинок, позбавлених запаху. У воді не розчиняється, але змішується.

Після змішування досить швидко застигає, втрачаючи вологу і виділяючи деяку кількість теплової енергії у навколишнє середовище.

Сульфат кальцію (Е516) застосовується у будівельній галузі. Дана речовина також відома під такою назвою, як алебастр, і використовується в якості швидкозастигаючої суміші для ремонтно-оздоблювальних робіт.

Ця ж властивість речовини виявилася у нагоді і у медицині, зокрема, в ортопедії даний матеріал необхідний для швидкої фіксації пошкодженого кісткового матеріалу, накладення утримуючих шин і пов'язок спеціального призначення.

Може застосовуватися і у промисловому харчовому виробництві в якості харчової добавки Е516. Використовується цей компонент у харчовій промисловості, як емульгатор і як інгредієнт-затверджувач. Може у деяких спеціальних областях діяльності використовуватися, як поглинаючий вологу матеріал.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
CaSO4, % 99,0
Hg 1,0 мг/кг
Pb 2,0 мг/кг
As 3,0 мг/кг
F 30 мг/кг
Se 30 мг/кг
Втрати від висихання 250% 1.5
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфат кальцію (Е516) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат кальцію (Е516) по всій Україні.

Також пропонуємо