Йод кристалічний

Код товару: #1043
Фасовка: 1.0 кг.
від 2 400,0 грн./1 кг.

Йод кристалічний - хімічна субстанція кристалічного типу сіро-чорного кольору з дуже різким характерним запахом.

Завдяки яскраво вираженим антисептичним характеристикам застосування йоду кристалічного найбільш широко в фармацевтиці для виготовлення антисептичних, протимікробних і протигрибкових засобів. 5% -ний спиртовий розчин цього реактиву це препарат, що зустрічається в будь-яких аптечках, як на виробництвах, так і в домашньому користуванні.

Сировина використовується фармацевтичними підприємствами, і як сировину для аптек, де з нього виготовляються ліки під замовлення. Як правило, це також спиртові розчини, але з іншого концентрацією речовини. Виробляються також мазі дезинфікуючого дії.

Крім медицини застосовується і в ветеринарії для аналогічних лікувальних заходів при зовнішніх пошкодженнях у тварин. Використовують реактив ще й у виробництві літієво-йодних акумуляторів, ламп йодних.

А також є ще досить специфічна область використання речовини - це кримінологія, зокрема, дактилоскопія, де використовуються пари йоду для виявлення відбитків пальців.


Перейти в рубрику Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Ідентифікація, Тест А Відповідає
Ідентифікація, Тест В Відповідає
Хлориди і броміди,% <0,025
Нелеткі речовини,% <0,1
Масова частка основної речовини,% 99,5 - 100,5
Виробник Чилі
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Йод кристалічний ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Йод кристалічний по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Йод кристалічний в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!