Алюмокалієві галуни

Код товару: #1021
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Алюмокалієві галуни - це кристалічна маса, що складається з білих або прозорих кристалів без запаху, відмінно розчиняється у воді і інших розчиняючих речовинах.

Форма і розміри кристалів можуть сильно змінюватися у залежності від різних факторів. Речовина нетоксична, негорюча і вибухобезпечна.

Алюмокалієві галуни застосовуються у найрізноманітніших напрямках господарської діяльності. Застосовують їх у фармакологічній галузі в якості інгредієнта лікарських препаратів для відновлення крові при її втраті, а також для лікування шкірних захворювань, і інших хвороб запального характеру.

Може також застосовуватися цей хімікат у косметології, як компонент косметичних засобів, частіше відновлюючої і лікувальної дії.

Експлуатується з'єднання у шкіряній справі, як дубильна речовина. Затребуваний цей хімікат і у текстильному виробництві, в тій частині технологічного циклу в обробці тканин, який передує заходам із забарвлення.

Розчином алюмокалієвих квасців ще протруюють бавовняні і вовняні тканини.


Перейти в рубрику З'єднання алюмінію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка основної речовини, % ≥ 99,2
Вологість, % ≤ 1,0
Нерозчинні у воді речовини, % ≤ 0,02
Амонійні солі, % Відповідає
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Алюмокалієві галуни ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Алюмокалієві галуни по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Алюмокалієві галуни в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо