Ізобутиловий спирт

Код товару: #655
Фасовка: 10.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Ізобутиловий спирт - це легке, прозоре, безбарвне рідке речовина з різким характерним запахом. Чудово поєднується з розчинювальними органічними сполуками. З водою змішується помітно гірше. Речовина пальне, в зв'язку з цим обов'язковою умовою зберігання є герметична тара і добре вентильовані виробничі приміщення.

Ізобутиловий спирт застосовується в якості ефективного розчиняє речовини з широким спектром дії в індустріальній сфері. Зокрема даний хімікат затребуваний у виробництві і експлуатації лакофарбової продукції (емалі, барвники, нітроемалі та інше).

Використовується для розчинення синтетичних смол, застосуємо, як пластифікатор певної групи хімічних речовин ( дибутилфталат та інші). А також є присадкою для мастильних матеріалів. Експлуатується в очищувальних заходах у виробничому секторі для очищення від жирових нашарувань і інших забруднень.

Крім цього, речовина використовується у фармацевтичному виробництві при виготовленні медикаментозних засобів, у харчовій промисловості при випуску есенцій. А також може бути застосовано як компонент косметичних препаратів, парфумерної продукції та пестицидів.


Перейти в рубрику Органічна продукція

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Чистий і прозорий
колір HAZEN 5
Вода,% 0,1
Кислотність (в перерахунку на оцтову кислоту),% 0,001
Масова частка основної речовини,% 99,5
Щільність при 20С, г / см3 0,801 - 0,803
Точка кипіння, С 105,7
Залишок після прожарювання,% 0,001
Виробник Голандія
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Ізобутиловий спирт ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Ізобутиловий спирт по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Ізобутиловий спирт в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо