Лосьйон косметичний (антисептик для рук)

Код товару: #1241 Ціну уточнюйте у менеджера

* Мінімальний продаж від 10 каністр (каністра 5 літрів)

Лосьйон косметичний (антисептик для рук) - це антисептичний засіб для санітарно-дезінфекційної обробки. Речовина необхідна для противірусної та протибактериальної обробки у тих випадках, якщо користувач часто використовує незахищений тактильний контакт із предметами і об'єктами, які могли зазнати впливу потенційних носіїв вірусів і бактерицидного зараження.

Склад речовини включає близько 70% ізопропілового спирту - основного дезинфікуючого компонента, а також деяку кількість наповнювачів (вода, гліцерин) і ароматизатори.

Не відноситься до числа токсичних реактивів. При санітарній обробці не пошкоджує поверхні обробленого виробу (незалежно від матеріалу - дерево, пластик, метал та інші). Не має подразнювальної дії на шкірні покриви і не викликає алергії.

Лосьйон косметичний (антисептик для рук) застосовується також для санітарної обробки елементів меблів та інтер'єру приміщень. Це можуть бути дверні ручки, стільниці, стільці, вішалки для одягу, елементи комп'ютерної техніки (тач-пади, комп'ютерні миші та інше), а також будь-які деталі, які можуть піддаватися дотикам потенційних носіїв вірусних і бактеріальних захворювань.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Лосьйон косметичний (антисептик для рук) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Лосьйон косметичний (антисептик для рук) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Лосьйон косметичний (антисептик для рук) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо