Цистин (L)

Код товару: #413
Фасовка: 5.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 1 050,0 грн./1 кг.

Цистин (L) - це безбарвна, кристалічна сипуча речовина, слабо розчинна у воді, але розчиняється в розчинниках органічного походження. Дана амінокислота, у вільному вигляді міститься в багатьох білкових організмах і натуральних пептидах. Представлена і в білках людського організму (шкіра, нігті і волосся). Функцією цієї речовини є відтворення тканин шкіри, сприяння формуванню колагену, збільшення еластичності шкіри, а також допомогу в протистоянні отруйним впливів на організм і інші функції.

Цистин (L) застосовують в фармацевтичної індустрії в якості сировини для виробництва лікарських засобів. Медикаментозні препарати, що містять цю речовину, носять иммуномодулирующий, антиоксидантний, гепатопротекторний та детоксикаційної характер. А також сприяють загоєнню ран і відхаркувальної функції. Крім того, застосовуються при лікуванні діабету, при відновлюють заходах в післяопераційний період і при лікуванні захворювань суглобів.


Перейти в рубрику Амінокислоти

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Цистин (L) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Цистин (L) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Цистин (L) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо