Ізолейцин (L)

Код товару: #410
Фасовка: 5.0 кг.
від 799,0 грн./1 кг.

Ізолейцин (L) - це одна з амінокислот, яка є незамінною для людського організму. У вільному вигляді міститься у всіх натуральних білках.

Відтворювати її самостійно людський організм не здатний, і постійне надходження цієї речовини можливо тільки ззовні. Тобто, за допомогою споживання продуктів харчування (це можуть бути всі білкові продукти рослинного і тваринного походження) або зі споживанням синтезованих препаратів, що містять речовину.

Ізолейцин (L) застосовується у фармакологічній галузі для виробництва всіляких біологічно-активних добавок. Дані кошти, завдяки вмісту изолейцина, здатні підтримувати м'язову систему, нормалізувати вміст цукру в крові і сприяти зростанню певних груп м'язів.

Дані властивості послужили тому, що ця сполука виявилося затребуваним і при виробництві препаратів, що відносяться до групи спортивного харчування. Може входити як в склади складних багатокомпонентних сумішей для нарощування м'язової маси, так і споживатися самостійно.


Перейти в рубрику Амінокислоти

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Ізолейцин (L) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Ізолейцин (L) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Ізолейцин (L) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо