Натрію селеніт

Код товару: #680
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 850,0 грн./1 кг.

Натрію селеніт кристалічний порошок білого кольору, що розчиняється у воді і утворює з нею прозорі безбарвні розчини, позбавлені ознак суспензії. Визнано таким, що в медичній і ветеринарній галузі ефективним засобом поповнення дефіциту селену в організмі людей і тварин, а також попередження і лікування захворювань, пов'язаних з дефіцитом селену.

Застосовується натрію селеніт в фармакології в якості сировини для виробництва цілого ряду лікарських препаратів. Медичні засоби, що містять цю речовину, покликані попереджати розвиток онкологічних, серцево-судинних, ревматичних і інших хвороб, що розвиваються через брак селену у пацієнтів. Проводитися ліки з натрію селеніту можуть у вигляді розчинів для перорального або ін'єкційного типу прийому, а також у вигляді таблеток.

У ветеринарній галузі засоби, що містять з'єднання, виробляють у вигляді порошку, призначеного для приготування розчинів, підмішування до кормів і іншим видам прийому тваринами. За допомогою цих коштів лікують Беломишечная хвороба у різних видів тварин, так звану, лужну хвороба, що супроводжується випаданням вовни, надмірним виснаженням, дефектами шкірних покривів, рогівки очей. Крім того, лікують ексудативний діатез у птиці, різні види набряклості і інші захворювання.


Перейти в рубрику Хімічна сировина для аграрної промисловості

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Натрію селеніт ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Натрію селеніт по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Натрію селеніт в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо