Поліетилен високої щільності (низького тиску) TIPELIN 6300B - HDPE

Код товару: #248
Фасовка: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Поліетилен високої щільності (низького тиску) TIPELIN 6300B - HDPE - це полімерне речовина кристалічного типу, що відрізняється підвищеними характеристиками міцності на розрив. Характеризується чудовою еластичністю, яку вироби з цієї речовини не втрачають в умовах експлуатації при низькотемпературних режимах. А також здатні протистояти впливу високих температур, хімічному впливу, несприйнятливі до зіткненню з ПММ, водою і водяною парою.

Поліетилен високої щільності (низького тиску) TIPELIN 6300B - HDPE застосовують при виготовленні пластикових ємностей різного призначення (каністри, бутлі, баки та інше). А також з нього виробляють сміттєві пакети підвищеної міцності та інші вироби.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Поліетилен високої щільності (низького тиску) TIPELIN 6300B - HDPE ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Поліетилен високої щільності (низького тиску) TIPELIN 6300B - HDPE по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Поліетилен високої щільності (низького тиску) TIPELIN 6300B - HDPE в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо