Глюкоза харч

Код товару: #374
Фасовка: 25.0 кг.
від 30,0 грн./1 кг.

Глюкоза харч - це біле, кристалічна, порошкове речовина без запаху, але з солодким смаком. Відмінно розчиняється в воді.

Є органічною сполукою, яке трапляється в багатьох рослинних організмах в природних умовах, виробляється рослинами під час фотосинтезу.

У промислових умовах дана речовина синтезується за допомогою гідролізу крохмалю і целюлози.

Глюкоза харч застосовується в якості добавки-підсолоджувача в різних галузях харчового виробництва. Вона є обов'язковим компонентом безлічі найменувань кондитерських виробів, використовується в пекарному справі, де функціонує не тільки, як підсолоджувач, але і в якості речовини, необхідного для стимуляції процесу бродіння.

Застосовують цей інгредієнт також у виготовленні морозива, консервованих фруктів, ягід, компотів та інших напоїв (включаючи, газовані і соковмісні). Може використовуватися в продукції алкогольного виробництва і у виготовленні молочних виробів.

Використовується ця речовина також і в не харчових виробничих напрямках. Глюкоза застосовується в фармакології в якості сировини для отримання лікарських засобів. А також в сільському господарстві, як добавка до кормів .


Перейти в рубрику Підсолоджувачі

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник США
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Глюкоза харч ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Глюкоза харч по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Глюкоза харч в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо