Плавикова кислота ХЧ

Код товару: #552
Фасовка: 10.0 л.
Мінімальне замовлення: 10.0 л.
1 л. = 1.1 кг.
від 180,0 грн./1 кг.

  Плавикова кислота ХЧ - відноситься до кислотам середньої сили. Але незважаючи на це плавикова кислота має значний ряд переваг, що робить її затребуваним речовиною на різних виробничих підприємствах. Розчиняє, практично, всі метали і їх сплави, за винятком алюмінію, золота, платини і паладію. Також не вступає в реакцію з парафіном, що значно спрощує роботу при гравіювання виробів зі скла. Вступаючи в реакцію з водою, виділяє велику кількість тепла, що можна віднести до достоїнств даної речовини.

  Застосування плавикової кислоти значно спрощує роботу гірничодобувних підприємств, тому що вона здатна зруйнувати структуру гірських порід, які дуже важко піддаються обробці. Плавикова кислота входить до складу скла і різних металевих сплавів. Дана речовина незамінний реагент для виробництва алюмінію, так як за допомогою неї можна отримувати більш чистий готовий продукт.

  Плавиковий кислоту дуже часто використовують для дезінфекції питної і технічної води. Дана речовина з легкістю руйнує структуру скла. Транспортувати і зберігати плавиковий кислоту необхідно виключно в пластиковій тарі. Не варто забувати, що кислота при взаємодії з киснем виділяє їдкі, отруйні випаровування. Тому тара повинна бути тільки герметичною.

  В асортименті також Плавикова кислота ОСЧ


  Перейти в каталог Кислот

  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  спосіб упаковки Каністра, бочка
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити Плавикова кислота ХЧ ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Плавикова кислота ХЧ по всій Україні.

  Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Плавикова кислота ХЧ в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

  Також пропонуємо