Дибутилфталат (DBF)

Код товару: #52
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
від 65,0 грн./1 л.

Дибутилфталат (ДБФ) рідка масляниста субстанція, без кольору і без запаху. Іноді може проглядатися злегка жовтуватий відтінок. Погано розчиняється у воді, добре розчиняється в органічних речовинах.

Дибутилфталат (ДБФ) застосовується в якості пластифікатора в області пластмасового виробництва. Використовують його для синтезу наступних матеріалів: поліакрилати, ефір целюлози, нітрильних каучук, поліетилен (переважно плівкового типу), лакофарбові матеріали, полівінілхлорид, поливинилацетатні речовини, пластик для кабельної продукції, штучні смоли, лінолеум та інші матеріали.

Його наявність в складі вироблених матеріалів, надає велику еластичність, необхідну зносостійкість, меншу схильність до розтріскування при роботі на вигин, міцність, знижує рівень освіти відколів, і продовжує термін служби виробу з цього матеріалу.

Розрізняють три сорти речовини: вищий, перший і другий. Кожен з сортів має свою окрему сферу застосування і використовується для синтезу окремої групи матеріалів.

Також в наявності Дибутилфталат (ПАР)


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Фасовка Бочка
Зовнішній вигляд Прозора масляниста рідина
Колір (АРНА) ≤ 20
Масова частка основної речовини,% ≥ 99,76
Кислотність,% ≤ 0,010
Втрати при висушування (125 º С),% ≤ 0,3
Точка спалаху, С ≥ 160
Sg D30MD 1,044-1,048
Виробник: Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Дибутилфталат (DBF) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Дибутилфталат (DBF) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Дибутилфталат (DBF) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо