Каустична сода гранула (їдкий натрій) Росія

Код товару: #20
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 34,0 грн./1 кг.

Каустична сода гранула (їдкий натрій) Росія - випускається у вигляді білого кольору гранул. Має хорошу розчинність в воді і етанолі. При розчиненні виділяється тепло. Один з методів отримання - за допомогою фізико-хімічного процесу - електролізу. На сьогоднішній день у всьому світі каустична сода є однією з найбільш затребуваних і використовуваних лугів.

Застосування каустичної соди гранула (їдкого натрію) популярно в найважливіших виробничих процесах. Наприклад, косметологія не може обійтися без застосування каустичної соди, так як неможливо без цього реактиву створити деякі види мила або різні мийні засоби. При виробництві добрив додають каустичну соду, що позитивно впливає на врожайність рослинних культур.

Харчова промисловість використовує дана речовина для приготування різних продуктів харчування - морозиво, шоколад, цукерки, різні прохолодні напої і т.д. Також виготовлення паперу та картону не може обійтися без застосування їдкого натрію. А в побуті даний реактив відомий як добре очищає засіб, яке легко розправляється з жирами, накип та іншими важкими забрудненнями. Також на основі їдкого натрію створюються ефективні засоби для прочищення каналізаційних труб.


Схожі товари:

Каустична сода луска (їдкий натрій) Росія

Каустична сода гранула (їдкий натрій) Китай

Каустична сода рідка (їдкий натрій) Україна

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Гранули сферичної або напівсферичної форми
колір білий
Масова частка основної речовини,% > 99,5
Na2CO3,% <0,5
NaCl,% <0,005
Na2SO4,% <0,005
Масова частка заліза (в перерахунку на Fe2О3),% <0,002
Виробник Росія
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Каустична сода гранула (їдкий натрій) Росія ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Каустична сода гранула (їдкий натрій) Росія по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Каустична сода гранула (їдкий натрій) Росія в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо